Kron, telekomünikasyon operatörleri ve servis sağlayıcıların ihtiyaçlarına yönelik yazılım ve donanım çözümleri üretmek için 2007 yılında kurulmuştur. Yıldan yıla artan ve çeşitlenen iletişim hacminin ihtiyaç duyduğu altyapı ve işletme sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren Kron Türkiye’nin yanı sıra başta gelişen piyasalar olmak üzere ürün ve hizmetlerini tüm Dünya'da pazarlamaktadır. Türkiye'nin 2023 hedefinde uygun olarak, ülkemizde geliştirilen teknoloji ile küresel bir şirket olma vizyonu ile çalışmalarını yürütmektedir.
How We Help: The Products
All In One Broadband

All In One Broadband

Servis sağlayıcılarının hızlı büyümesi için temel taş olan servis aktivasyonu tek defada ve endüstrideki en kısa kurulum süreleriyle artık çözüme kavuştu.

Single Command

Single Command

LTE'ye giden yolda tüm elektronik iletişimimiz artık IP ağları üzerinden gerçekleşmek üzere. Peki servis aktivasyon süreçleriniz bu gelişmelere hazır mı?

All In One Quality Assurance

All In One Quality Assurance

Patentli teknolojimiz müşterilerinizin hizmetlerinizden ve şirketinizden memnun kalmasını sağlıyor. AIO QA size alanında eşsiz servisler sunmaktadır

Single Control

Single Control

NMS RPI cihazları şirketlerin ağ yönetimini son teknoloji ve eşsiz bulut teklifleriyle favori tv programınızı izlemek kadar kolaylaştırıyor.

All In One Fiber

All In One Fiber

Farklı fiber erişim metodlarının karmaşıklığı size karar noktasında sorun yaşatmaya mı başladı? Arızaları adreslemede sorun mu yaşıyorsunuz? Yetersiz raporlardan operasyonların maliyetini düşüremiyor musunuz? Çözümünüz AIO Fiber

Carrier Grade Logger

Carrier Grade Logger

CG-Logger ürünümüz standart log toplama protokolleri (Syslog/Neflow vb.) ile yüksek hızlarda log toplayarak, bu logları depolamakta ve oluşan büyük veri kümeleri içersinde geçmişe dönük sorgulama yapma imkânı sunmaktadır.

Single Connect

Single Connect

Networkünüzde olan bitenden haberdar mısınız? Bir gün eyvah dememek ve trajik servis kesintileri, audit cezaları, prestif ve müşteri kaybı riskleriyle karşılaşmak istemiyorsanız bu çözüme ihtiyacınız var.

DNAP: Kron All In One Platforms

E-BÜLTEN