Ürün Felsefemiz

Yeni teknolojiler ve artan erişim imkanları ICT endüstrisinde öldürücü değişimleri beraberinde taşıyor. IP-Cloud-Virtualization dönüşümlerinin de aynı anda yaşandığı bir dünyanın içindeyiz. Servis Sağlayıcılar ve büyük şirketler için bu dönüşümde geri kalmamak yaşamsal bir zorunluluk halinde. Yüksek yatırımlar gerektiren bu teknolojik dönüşümleri yaparlarken bir taraftan da sırtlarında global rekabetten dolayı eriyen marjinlerin baskısını hisseder vaziyetteler. Bu açmazdan çıkış noktası olarak ileri teknoloji ile donanmış, ruhunda yenilikçilik barındıran ve market gerçeklerinden uzaklaşmamış ayağı yere basan partnerlara ihtiyaç duymaktalar.

 

Biz bu ihtiyaca yanıt verebilecek yeni nesil ürünlerimizle, partnerlarımıza çoklu transformasyon sürecinde güvenilir ve yüksek teknolojik bir opsiyon olarak yardımcı oluyoruz. Kron ürünleri yalnızca SDN/NFV gibi dönüşümlere sizi kolayca götürmek için tasarlanmadı, aynı anda maliyet hedeflerinizin tutturulmasında, operasyonel süreçlerinizin iyileştirilmesinde, güvenlik ve uyumluluk noktasındaki ihtiyaçlarınızın karşılanmasında sizlerin hedeflerinize destek verecek şekilde tasarlandı.

 

Bütün bu dikkatli analizler, senelerce süren yatırımlar ve onlarca adam yıllık arge faaliyetlerinin sonucunda geldiğimiz noktada, endüstrinin en büyük oyuncularının en kritik görevlerde Kron ürünlerini kullandıklarını görmek şaşırtıcı olmadı. Müşterilerimiz servis aktivasyon ürünlerimizle müşterilerine hızlı servis verme imkanını bulurken, kalite yönetimi ürünlerimizle verdikleri kalitenin en üst seviyeye çekilmesi şansını yakaladılar. Yüksek performans loglama ve güvenlik ürünlerimizle regulasyonlara uyum sağlarken, Wi-Fi portfoyumuzle de global rekabette maliyet avantajlı esbaz yakaladılar. Dip toplamda da verimliliklerini üst seviyeye çekerek ürünlerimize yaptıkları yatırımların geri dönüşünü çok hızlı aldılar.

ÜRÜNLERİMİZ İŞİNİZİ NASIL DAHA ÇOK GELİŞTİREBİLİR?

Single Connect

Binlerce cihazın konumlandığı ICT altyapınızda, yüzlerce çalışanın değerli bilgilere erişimlerinin en kolay yoldan kontrol altına alınmasını sağlamak ve kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız. Daha ötesi şirket kurallarınızın sizin istediğiniz şekilde insan hatasına dahi müsaade etmeyecek şekilde sistemler üzerine uygulanmasını istiyorsanız yeni nesil man-in-the-middle teknolojisine sahip PAM ürünü olan Single Connect kullanmalısınız.

Single Command

Yeni nesil networklerde, katlanarak artan yeni servis aktivasyon istekleri veya akışlarda beklenen hızlı değişiklikler servis sağlayıcıların başını ağrıtmaktadır. Networklerden beklenen çeviklik, kendi kendini adapte etmek, kendi kendine optimize olmak gibi ihtiyaçların yanı sıra SDV/NFV gibi yeni teknolojik transformasyonlar da extra beklentiler olup büyük riskler içermektedir. Bütün bunlara multi-vendor CAPEX/OPEX satınalma stratejileri de eklenmiştir. Ölçeklenebilir ve kendini ispat etmiş bir IP Servis Aktivasyon çözümü olarak Single Command bu noktada bütün risklerinizi minimize ederken maliyetlerinizi de düşürecektir.

Single Monitor

Şirketinizin ICT altyapısını envanter odaklı bir mimaride entegre bir şekilde yönetebilmek elinizde. Single Monitor ile dijital envanterinizi hızlıca çıkartıp, ek modülleri sayesinde kaynak performans yönetimi, alarm yönetimi, KPI yönetimini çok kolay şekilde yapabileceksiniz.

Quality Assurance

Rekabet tüm dünyada servis sağlayıcıları operasyon odaklı network yönetim stratejilerinden, müşteri odaklı stratejilere doğru zorlamaktadır. Ürün ve servis tatminini müşteri gözüyle ölçerek, müşteri kaybını minimize etmek için tasarlanmış olan Kron QA ile bu hedeflere dağıtık mimarisi, patentli teknolojisi ve onlarca referansı ile güvenle ilerleyebilirsiniz. Kron probe cihazları üzerinde isteğinize göre dağıtabileceğiniz KPI test adapterleri sayesinde mükerrer yatırım yapmadan tek platformda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Single-Fi

WiFi’in hayatımızda en etkin Internet’e erişim teknolojisi olmak yolunda hızla ilerlediğini görüyorsunuz ve bu konuda doğru yatırımla rekabetten bir adım önde olmak istiyorsunuz. Single Fi , bir telekom operatorü yeteneklerini sizin şirketinize kazandırabilecek uçtan uca yazılım çözümü. Access Point üreticilerinden bağımsız, 3GPP standartlarını destekleyen WiFi özelleşmiş PCRF , Portal ve sair uygulama paketleriyle size yeni gelir kapıları oluşturmak için hazır.

Carrier Grade Logger

IP havuzunun bitmesiyle beraber operatörler Private IP’leri ve Carrier Grade NAT teknolojisini daha yoğun kullanmaya başladılar. Beraberinde çözülmesi gereken önemli entegrasyon problemleri getiren bu geçiş teknolojisinin yasal loglama konusunda da eksikleri mevcut. CG-Logger bütün bu sorunları çok yüksek performanslı paket işleme ve gerçek zamanlı korelasyon teknolojisiyle çözerek IPv6’ya ihtiyaç bırakmayacak kadar net bir entegrasyon ve loglama mimarisi sunuyor.